iPhone SE 4 fiyatı ortaya çıktı! Bu fiyata yok satar!

Apple‘ın en ucuz iPhone’u SE’nin yeni modeli için dikkat çeken bir iddia ortaya atıldı. Son SE modelini 2022 yılında gözler önüne süren Apple, bugün iPhone SE 4 için fiyat bilgisi ile karşımıza çıktı. Görünüşe göre SE 4, fiyatı ile Android cihazların düşmanı olacak.

iPhone SE 4, iPhone SE 2022 ile aynı fiyata mı satışa çıkacak?

Apple’ın uygun fiyatlı iPhone bekleyenler için geliştirdiği modeli iPhone SE, ilk modelinden son modeline beğenileri toplamayı başardı. Şimdiye kadar ortaya çıkan üç modelde iPhone 6, 7 ve 8’in tasarımın taşıyan SE, şimdi iPhone 14 görünümü ile piyasanın altını üstüne getirmeye geliyor. Hem de şaşıracağınız bir fiyata.

Bildiğiniz üzere hala satışta olan iPhone SE 3 (2022) bugün 429 Dolar gibi bir fiyatla satın alınabiliyor. Sızıntılar ise SE’nin yeni modeli SE 4’ün bu fiyata yakın bir fiyatla satışa sunulacağını bildiriyor. Tabi ki yeni bir modeli eski cihazla aynı fiyata satmayı düşünmeyen Apple, sızıntılara göre iPhone SE 4‘ü 499 Dolar gibi rekabetçi bir fiyata pazara sunacak.

iPhone SE 4 ne zaman geliyor?

Şimdilik Apple tarafından net bir açıklama olmasa da SE 4 bu yıl tanıtılmayacak. Beklentilere göre 2025’te iPhone 17 ile birlikte pazara sürülecek olan SE 4, tasarım anlamında iPhone 14’ü takip edecek. 6,1 inç büyüklüğünde bir ekranla gelmesi beklenilen cihaz, A16 Bionic işlemci ile çalışacak. Muhtemelen 60Hz OLED ekran ile donatılacak olan yeni SE, arka tarafta 12 Megapiksellik bir kamera taşıyacak.

Henüz iPhone SE 4 ile karşılaşmamız için bir yıldan fazla zaman olsa da, Apple’ın fiyat tarafında böyle bir politika uygulayacak olması hepimizi heyecanlandırdı. Eğer yeni SE bu fiyata satışa sunulursa, Android modellerin başı dertte diyebiliriz. Siz SE 4’ün fiyatını nasıl buldunuz? Fikirlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir